"Hubnutí s Milanem"

 

Již nemusíte dále hledat,

odpověď je ve Vašich GENECH

První foto jsem já v minulosti, když jsem nechápal individualitu svého těla a poté co jsem jí lépe pochopil. Druhé foto je můj brácha Karel od dubna až října 2015

Na foto ostatních tu nemám místo :-)

Trošku lepší, že? Ale jsme stále jen na cestě, jako Vy. Odborníci navíc objevují stále nové a lepší možnosti a řešení. Jedno z nich je nyní revoluční. Pokud řešíte tuto problematiku, tak jako já, můj brácha a věřím, že i mnoho ostatních lidí nedělejte předsudky jako dříve já... :-)

Proto si řekněte o detaily a nebojte se zavolat. 

Konečně i Vy uvěříte, že dokážete mít také hezčí postavu. Jednoduchý a přitom celistvý návod, který Vás ohromí a zboří  Vaše pochyby a překážky. Až poznáte Váš individuální genetický test DNA, zapomenete na otázku, zda to můžete dokázat.

Dnes už téměř každý chápe, že nebezpečné nárazové diety, které dlouhodobě nic neřeší a pouhý pohled na váhu není to důležité. Je to náš celkový pocit! To zda se cítíme být zdravý a jaký pocit máme ze svojí postavy, když koukáme na sebe do zrcadla. Rozdíl, zda ztratíte kilo svalů, vody, nebo tuku je zásadní rozdíl.

 Dokážete se zbavit nejenom přebytečného tuku zdravě, bez rizika chemických léčiv, které startují často horší zdravotní potíže, ale navíc zformujete  postavu, přiberete sílu, novou energii a díky odborné podpoře on-line a přirozeným návykům se budete dlouhodobě cítit skvěle.

Vše s profesionálním programem a odborníky za zády si poté udržíte dlouhodobě vysněnou postavu po celý Váš život v klidu Vašeho domova a navíc dle Vašich osobních, finančních a časových možností.

Stačí když také pošlete SMS, zavoláte mi, nebo jen vyplníte níže.

 

Milan Harazím

Tel: 724311672

milanharazim@milanharazim.cz

Chelčického 1777/18A, České Budějovice

 

 27 přátel již -165 Kg podkožního tuku :-) a prý nekončí :-)